• از سال 2015 استیم برای جلوگیری از اسپم و کاربران فیک در استیم سیستمی راه اندازی کرد که تمام کاربران ثبت نامی جدید استیم لیمیت خواهند بود. لیمیت به این معنی است که آن کاربر قادر به انجام برخی فعالیت ها مانند: اد کردن دوستان، ساخت چت گروهی، فعالیت در مارکت استیم و ... نیستند. اما چگونه باید این محدودیت را حذف کنید؟ 
  تنها راه برداشت این محدودیت، خرج کردن 5 دلار در استیم است. هیچ راه دیگری وجود ندارد. شما در این صفحه می توانید ببینید که چه مقدار تا به الان خرج کرده اید. (مخصوص کاربران لیمیت)
  اما این 5 دلار می تواند به صورت های مختلفی پرداخت شود.
 •  
 • با انجام این کارها اکانت شما از لیمیت خارج می شود:
  * 5 دلار یا بیشتر به کیف پول خود اضافه کنید. (این 5 دلار می تواند به واحد های دیگر نیز تبدیل شود، به عنوان مثال حدود 300 پزو شارژ کنید تا محدودیت اکانت برداشته شود.)
  * خرید بازی به قیمت 5 دلار یا بیشتر در فروشگاه استیم. (منظور بازی هایی هستند که با کارت اعتباری مانند پی پال پرداخت کرده باشید.)
  * با خرید گیفت کارت 5 دلاری استیم و وارد کردن کد آن در اکانت خود محدودیت را بردارید. (این 5 دلار می تواند به واحد های دیگر نیز تبدیل شود، به عنوان مثال حدود 300 پزو شارژ کنید تا محدودیت اکانت برداشته شود.)
  * خرید بازی به قیمت 5 دلار یا بیشتر در فروشگاه استیم به صورت گیفت برای دوست خود. (منظور بازی هایی هستند که با کارت اعتباری مانند پی پال پرداخت کرده باشید. دریافت بازی به صورت گیفت از فروشندگان محدودیت را حذف نمی کند! منظور در این قسمت این است که شما 5 دلار بازی با پی پال برای دوست خود خریداری کنید.)
  * (آنلاین جی نت) خرید بازی که 5 دلار (یا 310 پزو) یا بیشتر قیمت دارد و روش فعال سازی آن والت است. (فقط در روش والت: البته توجه داشته باشید همچنین شما به عنوان مثال اگر 3 بازی که 105 پزو قیمت دارند خریداری کنید، این رقم جمع می شود (315 پزو) و در نهایت محدودیت اکانت شما حذف می شود.)
 •  
 • با انجام این کارها اکانت شما از لیمیت خارج نمی شود:
  * فعال سازی بازی که کمتر از 310 پزو قیمت دارد توسط روش والت (فقط در روش والت: البته توجه داشته باشید همچنین شما به عنوان مثال اگر 3 بازی که 105 پزو قیمت دارند خریداری کنید، این رقم جمع می شود (315 پزو) و در نهایت محدودیت اکانت شما حذف می شود.)
  * فعال سازی بازی توسط روش سی دی کی
  * فعال سازی بازی توسط روش گیفت
  * اضافه کردن دموی بازی ها به اکانت
  * اضافه کردن بازی های خارج از استیم به نرم افزار (شما می توانید در نرم افزار استیم بازی های کرکی خود را به استیم معرفی کنید تا آنها را از طریق استیم باز کنید، اما این باعث نمی شود که بازی اورجینال شود.)
  * خرید و فروش آیتم در مارکت استیم
  * اضافه کردن و بازی کردن بازی هایی که به صورت موقت رایگان شده اند
  * بازی کردن بازی های رایگان استیم
 •  
 • در صورتی که به دنبال ارزان ترین روش و بهترین روش حذف لیمیت اکانت خود هستید، با پشتیبانی وبسایت تماس بگیرید.