استیم از تاریخ 1 خرداد تا 8 خرداد ساعت 21:30 به وقت ایران، یک رویداد برگزار کرده است که در آن کاربران می توانند با انجام بازی های مختلف، ماموریت ها را انجام داده و Badge بدست آورند. (در صورتی که نمی دانید Badge چیست این پست را مطالعه کنید) این Badge به مقدار 500XP به اکانت استیم شما اضافه می کند. همچنین در این فرصت بازی های مختلفی تخفیف خورده اند که در این صفحه می توانید لیست تخفیفات را نیز مشاهده کنید.
این ماموریت ها در این صفحه قابل مشاهده هستند. کافی است پس از باز کردن صفحه به حساب کاربری خود وارد شوید تا ماموریت ها را مشاهده کنید.
این ماموریت ها به شکل طبقه های مختلف زیرزمین نمایش داده شده اند، در ادامه هر طبقه را توضیح می دهیم. برای رد شدن از هر طبقه، کافی است یک بازی را انتخاب و بازی کنید.
طبقه 1:
ربات براساس بازی ها و علاقه شما نسبت به بازی های استیم، 3 بازی به شما پیشنهاد می کند که امتحان کنید، زیرا فکر می کند که شما عاشق یکی از آنها خواهید شد. 
طبقه 2:
در این طبقه ربات 3 بازی مختلف و رندوم را به شما معرفی می کند که امتحان کنید.
طبقه 3:
ربات 3 بازی از بازی های شما، که قبلا بازی کرده اید اما خیلی وقت است که سراغ آنها نرفته اید را به شما معرفی می کند.
طبقه 4:
در این طبقه ربات پیشنهاد می کند یکی از 3 بازی معرفی شده رایگان را امتحان کنید، بازی هایی که ممکن است حتی نسبت به بازی های پولی زمان بیشتری آنها را بازی کنید.
طبقه 5:
ربات در این طبقه 3 بازی معرفی می کند که دوستان شما آنها را پیشنهاد کرده اند.
طبقه 6:
در این طبقه ربات توضیح می دهد که با قابلیت REMOTE PLAY TOGETHER می توانید بازی را با دوست خود به اشتراک بگذارید و سپس با یکدیگر به صورت آنلاین بازی کنید.
طبقه 7:
و در طبقه آخر، ربات 3 بازی از لیست بازی های شما که در سال توجه زیادی به خود جلب کرده اند را معرفی و پیشنهاد می کند یکی را امتحان کنید.