قسمت های مختلف سایت
خرید و فروش اکانت بازی های اورجینال ارزان اوجینال بازی کنید
اکانت های هکی و اورجینال تمام بازی ها را در وبسایت آنلاین جی نت خریداری کنید. تمامی اکانت ها دارای ضمانت وبسایت هستند و می توانید با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید.
خرید و فروش بازی های دیجیتال با بهترین قیمت و کیفیت
خرید بازی ، آیتم و اکانت و گیفت با بهترین قیمت از بهترین فروشندگان ایران؛ لیست قیمت و امتیاز فروشندگان را بررسی کنید و از فروشنده دلخواه خود خرید کنید. وبسایت خرید شما رو تضمین می کند.
سرویس جدید بزودی ...
سرویس های بیشتری در راه هستند.
همراه ما باشید
تخفیفات ماهانه

فرقه قاتلین

Assassin's Creed

86 / 100 metacritic
  سبک : Action و Adventure
  پلتفرم : Steam و Uplay
  ناشر بازی : Ubisoft
  سازنده بازی : Ubisoft Montreal
  تاریخ انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۸۷
  قیمت (دلار) : 19.99

معرفی محصول

Assassin's Creed يک بازی نوستالژیک است که توسط يوبيسافت مونترال ساخته شده است و تعريفی تازه از ژانر اکشن را بيان مي کند. 
در حالي که دیگر بازی ها با گرافيک جذاب و فيزيک خيره کننده ادعای نسل جديد بودن مي کنند، فرقه قاتلين آميزه ای از تکنولوژی، طراحی کامل و ساختاری بازی، فضاسازی و احساسات است که اين امتيازات اين بازی را با ارزش مي کند و آن را مامور تحول دنيای بازی مي سازد. 
يک قاتل شويد - در مهارت ها، تاکتيک ها و استفاده از اسلحه ها در تاريخ يکی از مرگبارترين و سری ترين انجمن جنگجويان، استاد شويد. حمله های خود را برنامه ريزی کنيد، با بی رحمی حمله کنيد و برای آزادی بجنگيد. 
محتوای اختصاصی را بر روی PC تجربه کنيد - چهار ماموريت مخصوص PC که تجربه بهتری از بازی نسبت به نسخه های کنسول به شما خواهد داد، اين ماموريت ها شامل مسابقات روی سقف، مسابقه تا يک نقطه معين و کشتن تيرکمانداران به صورت مخفيانه که در آن بازيکنان بايد تمام تيرکمانداران منطقه را پنهانی به قتل برسانند تا به دوستان قاتل خود را کمک کنند. 
محيط واقع گرايانه و تعاملی - تجربه ای متفاوت که در آن همه اعمال شما عواقبی دارد! جمعيت مردم نسبت به حرکات شما واکنش نشان مي دهد و يا شما را در راه ماموريتتان کمک مي کنند يا شما را گمراه مي کنند. 
بازی اکشن با ابعادی جديد و آزادی کامل - دشمنان خود هرطور، هرجا و هرموقع که مي خواهيد از بين ببريد. با دشمنان خود در يک محيط پرجزئيات، دقيق از نظر تاريخی و مهم تر از همه بی پايان بجنگيد. شما مي توانيد روی ساختمان ها راه برويد، سوار بر اسب شويد و بين جمعيت استتار کنيد. هرکاری که از دستتان بر می آيد انجام دهيد تا ماموريت های خود را به پايان برسانيد. 
دوران افسانه ای جنگ های صليبی را زنده کنيد! - بازی فرقه قاتلين شما را در محيط واقع گرايانه، تاريخی و مذهبی قرن12 غوطه ور مي کند، با گرافيکی بسيار نزديک به واقعيت و در عين حال با تفاوت های جزئی در مقایسه با زندگی واقعی. 
صحنه های اکشن که بسيار به واقعيت شبيه هستند - تجربه هيجان انگيز نبرد با انواعی از سلاح های قرون وسطايی به همراه انيميشن های دقيق و روان، که ميتوانيد آنها را در نبرد های تن به تن و دوئل با شمشير مشاهده کنید. 
گيم پلی نسل جديد - موتور گرافيکی اختصاصی که از نو برای کنسول های نسل بعد ساخته شده، اين قابليت را ممکن می کند که بازی هايی با طراحی واقعی و آزادی بيشتر ساخته شوند، همچنين کنترل مستقيم بازی توسط بازيکن، تعامل واقع گرايانه با محيط و مکانيک روان و دقيق مبارزه از ديگر ويژگی های قابل استفاده از اين موتور گرافيکی می باشد.

حداقل سیستم مورد نیاز
 • سیستم عامل Windows® XP/Windows Vista® (only)
 • پردازنده Dual core processor 2.6 GHz Intel® Pentium® D or AMD Athlon™ 64 X2 3800+ (Intel Core® 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)
 • حافظه رم Windows XP: 1 GB RAM / Windows Vista: 2 GB RAM
 • کارت گرافیک 256 MB DirectX® 10.0-compliant video card or DirectX 9.0-compliant card with Shader Model 3.0 or higher (*see supported list)
 • دایرکت‌ ایکس DirectX 9.0 or 10.0
 • فضای خالی مورد نیاز 8 GB available hard disk space