قسمت های مختلف سایت
خرید و فروش اکانت بازی های اورجینال ارزان اوجینال بازی کنید
اکانت های هکی و اورجینال تمام بازی ها را در وبسایت آنلاین جی نت خریداری کنید. تمامی اکانت ها دارای ضمانت وبسایت هستند و می توانید با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید.
خرید و فروش بازی های دیجیتال با بهترین قیمت و کیفیت
خرید بازی ، آیتم و اکانت و گیفت با بهترین قیمت از بهترین فروشندگان ایران؛ لیست قیمت و امتیاز فروشندگان را بررسی کنید و از فروشنده دلخواه خود خرید کنید. وبسایت خرید شما رو تضمین می کند.
سرویس جدید بزودی ...
سرویس های بیشتری در راه هستند.
همراه ما باشید
تخفیفات ماهانه

لایف ایز ف‍ئ‍ودال : ام ام او

Life is Feudal: MMO

  سبک : Action و Adventure و Massively Multiplayer و RPG
  پلتفرم : Steam
  ناشر بازی : Bitbox Ltd.
  سازنده بازی : Bitbox Ltd.
  تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۶
  قیمت (دلار) : Free

معرفی محصول

اطلاعات نسخه رایگان

در نسخه رایگان بازی، می توانید به صورت رایگان بازی را برای 1 کاراکتر باز کنید. همچنین اکانت شما به مدت 3 روز پریمیوم می شود. جزئیات پریمیوم در دی ال سی ها توضیح داده شده است.

Life is Feudal: MMO یک بازی چند نفره نقش آفرینی در تم قرون وسطی است که توسط استودیو indie studio Bitbox Ltd ساخته و توسط Xsolla منتشر شده است. بتای این بازی در تاریخ 17 نوامبر سال 2017 منتشر شد و در ژانویه سال 2018 در استیم به حالت Early Access منتشر شد.
این بازی در همان ابتدا به دلیل ویژگی ها و سبک خاص خود بازخورد های مثبتی گرفت، این بازی با محیطی قرون وسطی و ویژگی های ساخت و ساز وسایل، ساخت قلعه، تغییر در محیط، عناصر بقا، مبارزات، ارتباط با دیگر کاربران، سیستم اقتصادی و سیاسی، ساخت گروه و سیستم و فیزیک واقع گرایانه خود نظر بسیاری از کاربران استیم را جلب کرد. 
بازی Life is Feudal: MMO دارای نقشه ای به وسعت 21 در 21 کیلومتر است که تقریبا کشف و گسترشی نامحدود در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

بخش های مختلف بازی

بخش های اصلی بازی شامل: ساخت و ساز و معادن، سیستم اجتماعی و سیاسی، سیستم اقتصادی، سیستم مبارزه و مهارت ها است.

ساخت و ساز و معادن:
در این بازی شما باید با محیط در ارتباط باشید، به این معنی که بر خلاف بسیاری از بازی ها، همه چیز آماده نیست و شما باید از ابتدا تمام وسایل و موارد مورد نیاز خود را بسازید. تمام نقشه بازی توسط بازیکنان قادر به تغییر و ویرایش است. بازیکنان می توانند ارتفاع زمین را تغییر دهند و با حذف ارتفاع منابع بدست آوردند و با مصرف منابع ارتفاع را بیشتر کنند. البته این موضوع نامحدود نیست و محدودیت هایی نیز وجود دارد. 
بازیکنان می توانند تونل حفاری کنند، دره و تپه ایجاد کنند و با توجه به نیاز خودشان ارتفاع زمین را تغییر دهند. استخراج منابع برای ساخت و ساز نیز از طریق انجام اعمالی در نقشه بدست می آید، به عنوان مثال برای بدست آوردن فلز، بازیکنان باید معدن ها را حفاری و تقویت کنند تا فلز و دیگر منابع مورد نیاز را بدست آورند.

سیستم اجتماعی بازی

سیستم اجتماعی و سیاسی:
گیم پلی بازی Life is Feudal: MMO نیازمند یک همکاری تیمی است. همانند واقعیت شما نمی توانید به تنهایی قهرمان داستان باشید و تمام قلعه ها را فتح و تمامی منابع را بدست آورید. برای دستیابی به قدرت بیشتر برای مقابله با تهدید دیگر بازیکنان و همچنین بقا، بازیکنان دست به تشکیل اتحاد ها و گروه ها می زنند. این ویژگی به بازیکنان این امکان را می دهد تا وظایف بازی را میان خود تقسیم کنند و هرکس کاری برای اتحاد ایجاد شده و پیشرفت سریعتر انجام دهد. ایجاد اتحاد فقط به 1 نفر نیاز دارد، اما برای اینکه رسما این اتحاد تشکیل شود حداقل به 10 عضو نیاز است. زمانی که اتحاد یک سرزمین را بدست می آورد، اعضای اتحاد همچنان باید 10 یا بیشتر باشند وگرنه در غیر این صورت سرزمین های تصرف شده از دست می روند. اتحاد ها می توانند با دیگر اتحاد ها فضایی سیاسی ایجاد کنند و دوستی و دشمنی ایجاد کنند. همچنین انواع مختلفی اتحاد در بازی وجود دارد که هرکدام دارای ویژگی ها و قدرت های مختلفی هستند.
سیستم اقتصادی:
 اساس سیستم اقتصادی Life is Feudal: MMO مکان هایی است که به آنها "پست های تجاری" گویند. این پست ها توسط هر بازیکنی در هر جای نقشه ای می تواند ساخته شود. بازیکنان با دسترسی به این مکان ها می توانند تعدادی از موجودی خود را ذخیره کنند. کارکرد اصلی این پست های تجاری، انجام خرید و فروش بازیکن - بازیکن است. برای خرید ابتدا بازیکن باید هزینه آن را به همراه داشته باشد و پرداخت کند تا سپس محصول را بدست آورد. همچنین امکان دریافت مالیات در سرزمین های تحت کنترل نیز وجود دارد. 

سیستم مبارزه بازی

سیستم مبارزه:
سیستم آسیب رسانی (دمیج) در بازی از دو بخش تشکیل شده است: وزن و سرعت. با اینکه وزن تقریبا چیز ساده ای است، اما سرعت اینگونه نیست. هر سلاح دارای آمار دمیج، سرعت و وزن منحصر به خود است. حملات از 4 جهت امکان انجام دارند:
چپ به راست
راست به چپ
بالا به پایین
و حمله مستقیم
بسته به نوع و جهت حمله، آسیب های مختلفی وارد می شود. این محاسبات در بازی دقیق انجام می شوند و آسیب ضربات به خوبی مشخص است.

مهارت ها در بازی

مهارت ها:
در بازی مهارت ها نمی توانند از مقدار معینی بیشتر شوند. به همین دلیل است که در بازی شما می توانید برای مهارت ها از 3 دکمه: افزایش، کاهش و یا قفل استفاده کنید تا بتوانید پیشرفت مهارت های خود را مدیریت کنید.

جمع بندی
سیستم بازی منحصر به فرد است، قطعا شما با تجربه این بازی می توانید این نکته را به خوبی متوجه شوید. اما در حال حاضر بازی در وضعیت خوبی به سر نمی برد. از عمده مشکلات بازی، پیشرفت کند در بازی (که نیازمند صرف ساعت های بسیاری است)، مشکلات سرور (کرش، لگ در مبارزات بزرگ)، عدم پشتیبانی مناسب توسط تیم توسعه دهنده، کاهش جمعیت بازیکنان، آپدیت های پرباگ و تغییرات خواسته نشده و ...
این موضوعات باعث شده است که بازیکنان این عنوان در عرض کمتر از یک سال از تقریبا 3 هزار بازیکن به 1000 بازیکن و کمتر برسد:

آمار بازیکنان بازی Life is Feudal: MMO

اما با تمام این مشکلات، این بازی همچنان ارزش امتحان را دارد. مخصوصا با توجه به این نکته که جدیدا این بازی در استیم رایگان شده است! پس حتما فرصت این عنوان را از دست ندهید، مطمئن شوید دوستان خود را نیز همراه خواهید کرد. با خرید محتویات اضافه (دی ال سی) برای این بازی قابلیت های بیشتری باز خواهید کرد و پیشرفت در بازی سریعتر خواهد شد. جزئیات هر دی ال سی در همین صفحه قابل مشاهده است.

حداقل سیستم مورد نیاز
 • سیستم عامل 64-bit - Windows 7 (SP1), Windows 8.1, Windows 10
 • پردازنده Intel - Core i5 2.5 GHz, AMD - Phenom II X4 2.5 GHz
 • حافظه رم 8 GB RAM
 • کارت گرافیک NVIDIA - GeForce® GTX 660, AMD - Radeon™ HD 6970
 • دایرکت‌ ایکس DirectX 11
 • فضای خالی مورد نیاز 50 GB available space
سیستم پیشنهادی
 • سیستم عامل 64-bit - Windows 7 (SP1), Windows 8.1, Windows 10
 • پردازنده Intel - Core i7 3.0 GHz
 • حافظه رم 16 GB RAM
 • کارت گرافیک NVIDIA - GeForce® GTX 980, AMD - Radeon™ RX 480
 • دایرکت‌ ایکس DirectX 11
 • فضای خالی مورد نیاز 50 GB available space