قسمت های مختلف سایت
خرید و فروش اکانت بازی های اورجینال ارزان اوجینال بازی کنید
اکانت های هکی و اورجینال تمام بازی ها را در وبسایت آنلاین جی نت خریداری کنید. تمامی اکانت ها دارای ضمانت وبسایت هستند و می توانید با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید.
خرید و فروش بازی های دیجیتال با بهترین قیمت و کیفیت
خرید بازی ، آیتم و اکانت و گیفت با بهترین قیمت از بهترین فروشندگان ایران؛ لیست قیمت و امتیاز فروشندگان را بررسی کنید و از فروشنده دلخواه خود خرید کنید. وبسایت خرید شما رو تضمین می کند.
سرویس جدید بزودی ...
سرویس های بیشتری در راه هستند.
همراه ما باشید
تخفیفات ماهانه

آرک : بقا تکامل یافته

ARK: Survival Evolved

70 / 100 metacritic
  سبک : Action و Adventure و RPG
  پلتفرم : Steam
  ناشر بازی : Studio Wildcard
  سازنده بازی : Studio Wildcard, Instinct Games, Efecto Studios, Virtual Basement LLC
  تاریخ انتشار : ۵ شهریور ۱۳۹۶
  قیمت (دلار) : 49.99

معرفی محصول

در نقش يک مرد يا زن که بدون لباس و در حال يخ زدن و گرسنگی شديد در ساحل يک جزيره اسرارآميز به نام ARK گير افتاده است؛ شما بايد شکار کنيد، منابع بدست آوريد، وسايل مختلف بسازيد، کشاورزی کنيد، تکنولوژی های مختلف را کشف کنيد و برای خود پناهگاه بسازيد تا در برابر مشکلات مختلف در امان باشيد. از هوش خود و امکانات بازی استفاده کنيد تا دايناسور های غول پيکر و ديگر جانداران اوليه را که در جزيره پرسه ميزنند را بکشيد يا آنها را رام کنيد و پرورششان دهيد. تيم خود را تشکيل دهيد و ديگر بازيکنان سراسر جهان را طعمه خود کنيد، مکان های مختلف را فتح کنيد.... و فرار کنيد! 

ورود به دنیای ARK

دايناسورها، موجوداتی وحشی و اهلی کردن آنها جزئی از بازی است! بيش از 100 گونه از موجودات که مي توانيد با انجام يک روند چالشی که شامل نزديک شدن و گرفتن آنها مي شود اين حيوانات را رام کنيد. با زخمی کردن و ضعيف تر کردن حيوانات وحشی آنها را از هوش ببريد، سپس از آنها نگهداری کنيد و غذای مناسب به خوردشان دهيد تا دوباره سلامت خود را بدست بياورند. زمانيکه حيوانی را اهلی کرديد مي توانيد به آنها دستور بدهيد، اگر حيوان خود را خوب اهلی کرده باشيد و خوب آن را آموزش داده باشيد از دستور شما بهتر پيروی خواهد کرد. حيوانات اهلی شما مي توانند با خوردن غذا ارتقا بيابند، ميتوانند اسلحه و زره و وسايل مختلف را برای شما حمل کنند، مثلا مي توانند طعمه های شما را بر اساس قدرتشان به پناهگاه ببرند. شما مي توانيد سوار حيوانات بزرگتر شوید و مستقيما آن ها را کنترل کنيد! سوار بر پتروداکتيل بر روی قله برفی کوه ها پرواز کنيد، دوستانتان را از بالای ديوار های دشمن عبور داده و آنها را نجات دهيد، در داخل جنگل با رپتور ها مسابقه دهيد، با برونتاسوروس غول پيکر پايگاه دشمن را تخريب کنيد يا طعمه خود را سوار بر تی رکس وحشی دنبال کنيد! در يک اکوسيستم پويا در چرخه زندگی شکار و شکارچی ايفای نقش کنيد، جايی که شما فقط يک گونه از ميان چندين گونه هستيد که برای بقا و تسلط بر ديگران رقابت مي کند. حيوانات شما مي توانند با جنس مخالف خود ارتباط برقرار کنند تا نسل خود را ادامه داده و زاده هايی با ترکيب ژنتيکی نو و ويژگی های جديد بوجود آورند. اين فرآيند شامل زمان حاملگی حيوان و نگهداری از تخم نیز مي شود... يا به عبارت ديگر، بايد بچه بزرگ کنيد!

غذا، آب و آب و هوا

برای بقا بايد غذا و آب بخوريد، انواع مواد غذايی با ارزش های غذايی متفاوت برای خوردن وجود دارد، حتی گوشت انسان يکی از آن غذا ها است. يکی از نگرانی های بازيکن رساندن آب سالم به پناهگاه و انبار است زیرا همه فعاليت های فيزيکی نيازمند آب و غذا است. سفر های طولانی در اين دنيا بازيکن را در معرض خطرهای زيادی قرار مي دهد! هرچه وسايلی که با خود حمل مي کنيد بيشتر باشد سرعت حرکتتان کندتر خواهد شد. چرخه روز و شب و آب و هوای تصادفی چالش بيشتری را در بازی ایجاد می کند، که باعث ميشوند بازيکن سريع تر گرسنه يا تشنه بشود. پناهگاه بسازيد و آتش درست کنيد، انواع متفاوتی از زره ها و لباس ها را بسازيد تا خود را از خطرات محيط های مختلف و تغييرات شديد دمايی محافظت کنيد.

مزرعه داری، ساخت خانه و نقاشی

با قطع کردن درختان جنگل و حفر معدن برای بدست آوردن فلزات و منابع با ارزش تر، مي توانيد بخش هايی از يک سازه غول پيکر را تکه به تکه بسازيد و اين بخش ها را سرهم کنيد. سطح شيب دار، تير، ستون، پنجره، در، دروازه، در های کنترلی، تله، لوله آب، شير آب، ژنراتور، سيم بهمراه همه وسايل الکتريکی و انواع مختلف نردبان و بالابر از جمله مواردی هستند که به وسيله اين منابع ساخته مي شوند. سازه ها هر کدام تحمل مقدار مشخصی بار را دارند و اگر به اندازه کافی محکم ساخته نشده باشند فرو می ريزند، پس استحکام سازه هايی که بازيکن ميسازد مهم است. همه سازه ها و وسايل مي تواند رنگ آميزی و شخصی سازی شود تا بازيکن حس خانه خودش را داشته باشد، همچنين ميتوان انواع وسايل زينتی را در محل دلخواه گذاشت. مي توان با قابليت رنگ آميزی پيکسلی تابلو های تزئينی با طرح دلخواه نقاشی کرد. پناهگاه تاثيرات آب و هوايی را کاهش مي دهد و از شما و ذخايرتان محافظت مي کند! اسلحه، لباس ها و زره ها نيز قابل رنگ کردن هستند و شما ميتوانيد استايل دلخواه خود را داشته باشيد. 

کاشت و مزرعه

بذر گياهان را از گياهان وحشی اطراف خود جمع آوری کنيد، آنها را در زمين خود بکاريد، به آنها آب بدهيد و خاک را با کود های متفاوت غنی سازی کنيد. (هر موجودی بعد از مصرف غذا ضايعات خود را دفع مي کند، که ميتوان از آن ها به عنوان کود استفاده کرد. برخی از اين کود ها از انواع ديگر بهتر هستند.) به مزرعه خود رسيدگی کنيد تا گياهان آن رشد کند و ميوه های کمياب و خوشمزه ای محصول دهند، ميتوان از آنها مقدار زيادی معجون های نيروزا از طريق دستور های پختی که پيدا مي کنيد درست کرد. به گردش برويد و بذر گياهان کمياب را که ميوه های فوق العاده مقوی دارند را پيدا کنيد. افراد گیاه خوار مي توانند بدون هيچگونه کشت و کشتاری ARK را از اين طريق فتح کنند! 

زنده کردن خدایان

با بردن قربانی های کمياب به محل های معين، مي توانيد توجه بعضی موجودات افسانه ای خدا طور را جلب کنيد، چه کسانی آنجا منتظر همچين موجودی خواهند بود؟ اين موجودات عظيم الجثه يک هدف نهايی برای بازيکنان با تجربه و لشکر حيواناتشان است و اگر شکست بخورند وسايل با ارزشی به جای مي گذارند. 

سیستم قبیله

قبيله بسازيد و دوستانتان را به آن دعوت کنيد، با اين کار همه حيوانات شما و دوستانتان باهم متحد مي شوند و به دستور هر يک از اعضای قبيله گوش مي دهند. همچنين هر عضو قبيله در صورتی که به پناهگاه نياز داشته باشد می تواند به نزديک ترين خانه هر عضو قبيله برود. به اعضای قبيله مقام دهيد تا بار مسئوليت بر روی دوش شما کمتر باشد. به هر عضو دلخواه کد دسترسی به دهکده مشترک بين اعضای خاص را بدهيد و افراد خود را مدیریت کنید.

حالت های سبک RPG

همه وسايل از طريق نقشه هايی ساخته مي شوند که هرکدام ويژگی ها و کيفيت های مختلف دارند و هرکدام به منابع متفاوت نياز دارند. مکان های دورتر و بکرتر در ARK منابع بهتری دارند؛ مانند بلندترين کوه ها، تاريک ترين غارها، و عميق ترين اقيانوس ها. کارکتر خود در بازی را ارتقا دهيد و با انجام کارهای مختلف XP جمع کنيد، حيوانات خود را ارتقا دهيد، نقشه های جديد را پیدا کنید و با حفظ کردن موارد مختلف نیاز خود را به کتاب و راهنما کم کنید. همچنین می توانید چهره شخصيت خود مانند مو، چشم و رنگ پوست را شخصی سازی کنيد. چندين مدل تنظيمات ديگر متناسب با بدن شخصيت شما وجود دارد که مي تواند کارکتر شما را بيشتر به ايده آل شما نزديک کند. همانطور که ARK را جستجو مي کنيد، سرنخ هايی از بازماندگان قديمی که ARK را در گذشته خانه خود ساخته بودند پيدا مي کنيد، اين سرنخ ها به عنوان “Note Explorer“ دريافت می شود که بصورت 3 بعدی هستند. با پيدا کردن همه اين سرنخ ها، ميتوانيد تاریخ و هدف واقعی ARK را آشکار کنيد و ماجراجویی خود را هدفمند کنید! 

مکانیک های هاردکور

هر چيزی که ميسازيد يک عمر مفيد دارد و اگر بيش حد استفاده شود و تعمير نشود از بين می رود. هر زمان که شما از بازی بيرون برويد کارکتر شما در بازی مي خوابد. وسايل شما به طور فيزيکی در جعبه ها يا همراه کارکتر شما قرار دارد. هر چيزی ميتواند به عنوان غنيمت برداشته شود يا دزدی شود، پس برای محافظت از وسايلتان بايد سازه های محکم و امن بسازيد، در قبيله باشيد، يا از حيواناتتان در محافظت از وسايلتان کمک بگيريد. مرگ در بازی دائمی است، ولی شما ميتوانيد بقيه بازيکنان را بيهوش، اسير يا مسمومشان کنيد تا آن ها را برای رسيدن به اهداف خود استفاده کنيد؛ به عنوان مثال مي توانيد خون آن ها را برای انتقال از بدنشان خارج کنيد، مواد زائد بدنشان را برای استفاده به عنوان کود استخراج کنيد و بدن آن ها را به عنوان غذايی برای حيوانات گرسنه تان استفاده کنيد! 

جستجو و کشف

ARK محيطی اسرار آميز و شکوهمند است از بی شمار ساختار طبيعی و غيرطبيعی در زمین، آسمان ها، زير زمين و آب ها تشکيل شده است. با کشف کردن تمامی رازهای ARK بازيکن عجيب و غريب ترين روش های پرورش حيوانات و کمياب ترين نقشه ها را می يابد. همچنين از ديگر چيزهايی که بازيکن پيدا مي کند “Notes Explorer“ ها هستند که هر چند وقت بروزرسانی می شوند، اين نوشته ها توسط انسان های قبلی ساکن ARK نوشته شده است و از هزاران سال قبل به جا مانده است که بسيار خلاقانه جزئيات موجودات ARK و داستان پشت پرده اين موجودات را بيان مي کنند. نقشه داخل بازی را با گردش در ARK کامل تر کنيد، موقعيت ها مورد علاقه خود را در نقشه بنويسيد، قطب نما و جی پی اس بسازيد تا بتوانيد در گردش با ديگر بازيکنان کمک کنيد. مي توانيد با بازيکنان ديگر از طريق سيستم کوتاه برد متنی يا وويس چت و يا حتی با راديو در فواصل دور برد ارتباط برقرار کنيد. ساخت و ساز کنيد و علائمی برای بازيکنان ديگر برای کمک به آن ها يا برای گمره کردنشان به جا بگذاريد. در آخر اگر خواستید می توانید راه خود را به پایان بازی پیدا کنید و همراه با دوستان خود رازنهایی بازی را کشف کنید.

سرورها و ARK های مختلف

در سرور هايی با بيش از 100 بازيکن، کارکتر شما، هرچيزی که ساخته ايد، به همراه حيواناتتان حتی اگر بازی را ترک کنيد در بازی باقی مي مانند. شما حتی مي توانيد کارکتر خود را بين ARK ها جابجا کنيد يعنی با رفتن به ستون های مشخص در يک ARK مي توانيد اطلاعات خود به استيم آپلود يا دانلود کنيد و به ARK های ديگر برويد. يک کهکشان پر از ARK ها، هرکدام مقداری با ARK قبلی تفاوت دارد؛ مي توانيد هر ARK را که فتح کرديد علامت گذاری کنيد اما فقط مي توانيد يک ARK را همزمان فتح کنيد – ARK های رسمی و ويژه برای مدتی محدود با يک تم مخصوص و آيتم های محدود روی نقشه اصلی نمايان می شوند و فرصتی کوتاه ولی ارزشمند برای فتح آنها ایجاد می کنند. شما هم مي توانيد ARK خود را هر طور که مي خواهيد بسازيد و هر میزان که مي خواهيد آن را بازی کنيد و هر بار با شگفتی های متفاوت رو به رو شويد. 

استیم ورکشاپ و پشتیبانی از مد

شما مي توانيد به صورت تک نفره نيز بازی کنيد و حتی مي توانيد کاراکتر و لوازم خود را به سرور های فرعی که توسط بازيکنان اداره می شود انتقال دهيد. شما مي توانيد اين کار را هر زمانی که خواستيد انجام دهيد و دوباره به سرور های اصلی بازی برگرديد. مود های مختلف را ميتوانيد از طريق ورکشاپ استيم روی بازی اجرا کنيد و حتی به کمک Engine Unreal 4 مود مخصوص به خودتان را بسازيد. اينکه تیم سازنده چگونه ARK را ساخته است را بررسی کنید و از آن ها ايده بگيريد و ARK خودتان را بسازيد و کنترل آن را به دست بگيريد. دنيای بازی ARK مشتاق ديدن سازه ها، ساختمان ها و نتيجه همکاری های گروهی شما است.

گرافیک خیره کننده بازی

گرافيک خيره کننده محيط ARK و موجوداتش مديون نسخه سفارشی سازی شده 4 Engine Unreal هستند، با نور پردازی و چرخه های روز و شب، سيستم آب و هوايی (باران، مه، برف و غيره) و شبيه سازی بسيار نزديک به واقعيت ابر ها، و استفاده از پردازشگر های DirectX11 و DirectX12 تجربه ای فوق العاده از اين بازی خواهيد داشت. موسيقی اين بازی توسط گرت کوکر برنده جايزه بهترين موزيسين برای بازی Blind the and Ori Forest نواخته شده است.

حداقل سیستم مورد نیاز
 • سیستم عامل Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • پردازنده Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
 • حافظه رم 8 GB RAM
 • کارت گرافیک NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
 • دایرکت‌ ایکس DirectX 10
 • فضای خالی مورد نیاز 60 GB available space